Marketing internetowy


jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Google

Facebook i social media marketing.

Chcesz pokazać się z najlepszej strony w mediach społecznościowych? Zwiększyć rozpoznawalność marki i poprawić jej wizerunek? Dotrzeć do nowych klientów? W takim razie pozwól nam się tym zająć! Zaangażujemy nowych użytkowników, którzy nie tylko będą śledzić działania Twojej firmy, ale także pozwolą sprawdzić Twoje oczekiwania wobec marki.

Śledzenie opinii o Twojej marce w internecie.

Jeden niezadowolony klient może pociągnąć za sobą kolejnych. Szybka i odpowiednia reakcja na opinię takiego klienta może zaowocować nie tylko polepszeniem wizerunku marki, ale także nowymi klientami. Dodatkowo dzięki śledzeniu opinii o firmie można dowiedzieć się o wiele więcej: oczekiwaniach klientów oraz mocnych i słabszych stronach marki. To bardzo cenne informacje. Kliknij przycisk obok i wypełnij 10-sekundowy formularz.

Dowiedz się, co mówią o Tobie inni!

Organizacja konkursów i promocji.

Niezależnie od tego, czy powinniśmy stworzyć niewielki, prosty konkurs, czy może długotrwałą promocję, posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę (także na temat regulacji prawnych i zawiłych regulaminów) oraz odpowiednie narzędzia. Nic nie przyciąga uwagi tak, jak ciekawy konkurs połączony z odpowiednią reklamą. Zróbmy je razem!

Zapytaj o konkurs albo promocję w social media
organizacja konkursów i promocji

Tworzenie kampanii reklamowych w social media.

tworzenie kampanii reklamowych w social media

Odpowiednio skonstruowana kampania reklamowa, z dokładnie wybraną grupą docelową pozwala szybko pozyskać wartościowych fanów. Dodatkowo przez cały czas kampanii reklamowej monitorujemy nie tylko jej efekty, ale też cały czas ją optymalizujemy. Pozwala to na coraz lepsze rezultaty, wszystko zaś jest wliczone w cenę kampanii reklamowej.

Powiedz nam, że jesteś zainteresowany kampanią

Opieka nad stroną firmową w social media.

Od stworzenia modelu komunikacji, przez wypracowanie wizerunku marki, aż do promocji i wzbogacania funkcjonalności. Wszystko w celu zwiększania zaangażowania fanów, budowy wizerunku i promocji ważnych dla firmy wydarzeń. Nawiąż dialog ze swoimi klientami, poznaj ich oczekiwania i wzmocnij ich przywiązanie do marki!

Pozwól nam zaopiekować się Twoją stroną firmową
opieka nad stroną firmową w social media
tworzenie apliacji na facebooka

Tworzenie aplikacji.

Wyróżnij się spośród setek innych stron firmowych za pomocą wygodnych aplikacji. Nieistotne, czy chodzi o formularz kontaktowy, promocję wydarzenia, a może coś bardziej skomplikowanego. Nasi doświadczeni programiści z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

Potrzebujesz aplikacji? powiedz nam o niej!

Jak oceniają nas Klienci?

Facebook marketing - co warto wiedzieć?

Jakie są koszty promocji na Facebooku i w innych mediach społecznościowych?
Koszty zależą zarówno od branży, jak i docelowej liczby fanów. Każdorazowo wyceniamy różne warianty promocji, dopasowane do Twoich potrzeb. Istnieje też możliwość zlecenia naszym specjalistom prowadzenia komunikacji w imieniu marki, zarówno na czas reklamy, jak i w ramach oddzielnej usługi.
Jakie są etapy tworzenia kampanii w social media?
Proces tworzenia kampanii na Facebooku (lub w innych mediach społecznościowych) składa się z trzech etapów. Najpierw ustalane są cele kampanii (budowanie wizerunku, generowanie ruchu dla strony, promocja konkursu itp.), następnie zaś metoda komunikacji marki. W następnym etapie tworzymy reklamy oraz ustalamy profil odbiorców, tak aby zobaczyły ją tylko osoby potencjalnie zainteresowane Twoją firmą. Po zakończonej kampanii przygotowujemy raport z przeprowadzonych działań.

Zapytaj o Facebook marketing. 10 sekund i gotowe.

podaj imię i nazwisko
podaj adres e-mail
*pole nieobowiązkowe
gotowe!
chcesz dodać treść do swojego formularza?