Marketing internetowy


jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Google

Pozycjonowanie.

W każdej sekundzie ktoś wyszukuje informacji w internecie. Jednak każdy użytkownik internetu korzysta z tej funkcji nie tylko po to, aby znaleźć interesujące go informacje, ale także po to, aby znaleźć produkty i usługi, które go interesują.

Daj się znaleźć!

Najważniejsze jest to, aby klienci mogli trafić do Twojej firmy. Żeby mogli odwiedzić Twoją stronę internetową, musi być ona widoczna odpowiednio wysoko w wyszukiwarce. Osiągnięcie tego celu jest możliwe dzięki skorzystaniu z SEO (Search Engine Optimalization, czyli Optymalizacji pod Wyszukiwarki).

pozwól klientom trafić do swojej firmy ›

Czym jest SEO?

Najprościej rzecz ujmując, SEO to zbiór działań, które zwiększają widoczność witryny w wynikach wyszukiwania, przez co strona generuje większy ruch i więcej akcji z nią związanych (wysłanie formularza, zakup produktu, rezerwacja wizyty i wiele innych).

zwiększ aktywność i pozycję swojej strony www
zwiększ aktywność i pozycję swojej strony
zwiększ aktywność i pozycję swojej strony www

Co ma wpływ na działanie SEO i jak to wygląda?

Co ma wpływ na działanie SEO

Decydujący wpływ ma wiedza i doświadczenie osób, które zajmują się pozycjonowaniem (SEO). To one przeprowadzają audyt strony, szukając jej słabych punktów, błędów oraz przedstawiają najbardziej korzystne rozwiązania. Potem następuje optymalizacja strony, co pozwala na jej lepsze działanie nie tylko dla wyszukiwarek, ale również dla użytkowników. Wpływ na działanie SEO mają też zmiany algorytmu Google, który decyduje o tym, jakie strony najlepiej pasują do danego zapytania. Z tego powodu doświadczenie i pasja osób, które zajmują się SEO są niezwykle ważne.

powierz nam działania SEO dla Twojej strony www

Dlaczego warto wybrać nas?

Jeśli trafiłeś tu z wyszukiwarki internetowej, to właśnie dzięki temu wiesz, że jesteśmy skuteczni. Poza tym nie stosujemy technik, które zagrażają stronie i mogłyby prowadzić do obniżenia jej pozycji w rankingu.

rozpocznij współpracę z nami - napisz do nas
rozpocznij współpracę z nami

Jak oceniają nas Klienci?

Pozycjonowanie - co warto wiedzieć?

Co faktycznie daje mi pozycjonowanie?
Pozycjonowanie stron stwarza możliwość wypromowania strony na najwyższe miejsce w wyszukiwarce, co sprawi, że będzie ona często odwiedzana, a tym samym stanie się bardziej popularna. Im większa popularność, tym większe zyski z reklam i tym większy krąg odbiorców. Poprawa pozycji w google to efekt końcowy szeregu działań, które składają się na pozycjonowanie stron (od wymyślenia fraz, przez napisanie odpowiednich tekstów, po optymalizację i pozycjonowanie ich w wyszukiwarce).
Dlaczego powinno mi zależeć na tym, aby moja strona była dobrze wypozycjonowana?
Z wielu powodów, z czego najważniejsze z nich to pozyskanie nowych klientów, lepsza widoczność w stosunku do konkurencji. Dzięki temu masz pewność, że klienci najpierw poznają Twoją ofertę i nie będą musieli dalej szukać tego co ich interesuje.
Gdy wpisuję do wyszukiwarki nazwę swojej firmy, pojawia się na 1. miejscu, czy zatem potrzebuję pozycjonowania?
To naturalne, że jeśli znamy adres lub nazwę strony, to odnajdziemy ją bez problemu w internecie. Co, jeśli nie szukamy konkretnej firmy (z nazwy), ale firmy, która zajmuje się daną działalnością? Wtedy, jeśli po wpisaniu nazwy branży czy działalności (np. tłumaczenia, restauracja, buty sportowe) pojawi się nasza strona, jest bardzo duża szansa, że nowy klient (który jeszcze nie zna nazwy i profilu firmy) zajrzy na naszą stronę – sprawdzić ofertę, zadać pytanie, czy przejrzeć cennik. Pozycjonowanie jej na pierwsze miejsca w wyszukiwarce pozwala na trafienie do każdego, kto wpisze frazę związaną z naszą działalnością.
Jak dobiera się frazy do pozycjonowania?
Sprawa ta wydaje się być prosta, bo każdy jest w stanie podać przynajmniej dwa lub trzy słowa klucze definiujące działalność lub działalność i lokalizację. Jednak w praktyce nie jest to łatwe i takie oczywiste. Pewne frazy są bardziej popularne, inne mniej, dlatego trzeba umiejętnie dobierać słowa i nie tylko wiedzieć, że skuteczne pozycjonowanie to odgadnięcie tego, co może wpisać potencjalny zainteresowany, by trafić na naszą stronę, ale to także sprawdzanie jakości fraz i ich popularności. Frazy można dobierać koncentrując się na asortymencie firmy (przedmioty), jego cechach (przymiotniki), lokalizacji działalności (miasto, kraj) czy aktualnej ofercie (promocji, wyprzedaży). Gramatyka (głównie składnia i fleksja) języka polskiego oraz łączliwość słów stwarzają wiele możliwości konstruowana słów kluczowych, co sprawia, że poprawa pozycji w google może odbywać się na wiele sposobów. Dobry pozycjoner ten fakt z pewnością wykorzysta.

Zapytaj o pozycjonowanie. 10 sekund i gotowe.

podaj imię i nazwisko
podaj adres e-mail
*pole nieobowiązkowe
gotowe!
zaproponuj słowa kluczowe, to przyspieszy wycenę!