Marketing internetowy


jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Google

Kontakt. Witamy w Eppearance!wyślij wiadomość, odpowiadamy w ciągu 24 h! ›
Eppearance Sp. z o.o.
ul. Kapitańska 2 (lokalizacja na mapie)
71-602 Szczecin


tel.: +48 91 434 15 17
tel. kom.: +48 694 41 52 45
e-mail: info@eppearance.plZapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

REGON: 320236858
KRS: 0000265397
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem firmy Google

Jak oceniają nas Klienci?

Jak zostać naszym klientem?

Zamów stronę internetową na najwyższym poziomie
Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem stron www od 2006 roku i lubimy, kiedy nasze portfolio mówi samo za siebie. Jesteśmy miłośnikami przejrzystości i dostępności. Doceniamy sprawdzone standardy i praktyczne nowości. Tworzymy strony www ze starannością, dopasowując je do potrzeb naszych klientów.
Zbuduj z nami sklep internetowy i zacznij sprzedawać
Sklep internetowy to nie tylko wygodny i nowoczesny sposób na sprzedaż, ale też doskonałe źródło dochodu. Każdy projekt sklepu traktujemy indywidualnie, dopasowując go do potrzeb Klienta. Oferujemy również pomoc przy jego promocji.
Przekonaj się, jak niesamowite efekty daje nasza kampania AdWords
Pojedyncza reklama zwykle nie ma szans przebicia, jednak kompleksowa kampania AdWords przynosi niezwykłe efekty. Dlaczego? Ponieważ pojawia się nie tylko u osób, które są zainteresowane Twoją stroną, ale jest też wciąż obecna w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie: Google. Dodatkowo jej efekty możesz zwiększyć za pomocą tzw. remarketingu.
Doświadcz długofalowych efektów pozycjonowania swojej strony internetowej
Zwiększ swoją widoczność w sieci dzięki pozycjonowaniu. Nasi specjaliści poprawią działanie Twojej strony tak, że będzie ona łatwiejsza do znalezienia przez potencjalnych klientów. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu całej strony nie tylko jesteśmy w stanie dopasować ją do najnowszych wytycznych i trendów, ale również ulepszyć jej działanie dla użytkowników, co w linii prostej przełoży się na zyski dla Ciebie.
Zleć nam efektywną (i efektowną) kampanię na Facebooku i w innych social mediach
Facebooka używa już ok. 10 milionów Polaków i z każdym dniem ich przybywa. Jesteśmy w stanie wykorzystać Facebooka i inne social media zarówno do promocji Twojej strony, jak i do zbudowania więzi między Twoją marką, a Twoimi klientami. Dzięki temu zyskasz nie tylko wiernych fanów, ale również poznasz ich oczekiwania, na które będziesz mógł odpowiedzieć swoimi produktami i usługami.
Zdobywaj z nami klientów dzięki kampaniom leadowym i płać wyłącznie za wyniki!
Oferujemy dla Ciebie tzw. kampanie leadowe, w których płacisz tylko i wyłącznie za wyniki, czyli zamiast płacenia za wyświetlenia czy kliknięcia reklamy, płacisz tylko za konkretne czynności: wysłanie formularza, zapisanie się na newsletter, podanie danych kontaktowych, czy zamówienie w sklepie. Stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne metody mierzenia konwersji, więc nie musisz bać się o bezpieczeństwo danych.