pozwól swojej firmie zaistnieć z eppearance
Pozycjonujemy najlepszych Profesjonalny kontakt i obsługa tylko w Eppearance Ponad 70 zadowolonych klientów Tworzymy strony dla każdego Pozycjonowanie stron www Profesjonalne podejście do klienta;

Aplikacje internetowe

Marketing internetowy


jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Google

Strony www

www.bianco-evento.de

Strona internetowa oraz sklep online dla niemieckiego producenta mody ślubnej, z luksusową grafiką mobilną, animacjami i katalogiem produktów z opcją "ulubione". Sklep z technologią mobliną jest oparty o platformę Magento. W pełni zsynchronizowaliśmy go z systemem ERP SAP.

Bianco-Evento

www.redcargo.pl

Nowoczesna strona dla firmy Red Cargo, zajmującej się transportem i spedycją, z dedykowaną grafiką responsywną (na urządzenia mobilne) i elementami animacji. Możliwość aplikowania o pracę przez stronę, trzy wersje językowe, zarządzanie treściami przez system Eppe CMS.

Red-Cargo

www.phu-impex.pl

To już trzecia strona, którą wykonaliśmy dla firmy PHU IMPEX. Tym razem Klient postawił na grafikę mobilną, która pozwala na łatwą nawigację z telefonów komórkowych i tabletów. Zarządzenie treściami na stronie odbywa się przez nasz autorski system Eppe CMS.

PHU IMPEX

Wykonanie strony z technologią mobilną dla fundacji ProVita. Strona zawiera moduł do publikacji artykułów w postaci „walla” („ściany z newsami”), podobnie jak w portalu Facebook. Zawiera system do zarządzania tekstami i zdjęciami na stronie oraz możliwość organizowania spotkań przez stronę www.

Fundacja ProVita

Strona dla firmy, która wynajmuje apartamenty w systemie dobowym, zsynchronizowana z zewnętrznym systemem do rezerwacji apartamentów i zaprojektowana w technologii responsywnej (na urządzenia mobilne) w kolorystyce nawiązującej do poprzedniej wersji strony.

JTB Apartamenty

www.getride.pl

Nowoczesna i przejrzysta platforma, z pomocą której można łatwo i wygodnie zarezerwować samochód z kierowcą lub przejazd na lotnisko. Całość przyjazna zarówno dla naszego Klienta, jak i użytkowników strony.

getride

www.froe.pl

Strona internetowa wiodącej kliniki stomatologicznej w Szczecinie. Nowoczesna i przejrzysta, z wygodnym systemem zarządzania treścią (CMS). Wersja strony na komputery, jak i tablety oraz smartphony.

Dental Froe

www.przyjacielemuzeum.pl

We współpracy z naszym klientem, firmą Calbud, stworzyliśmy nowoczesną i przejrzystą stronę www dla Towarzystwa Przyjaciół Muzeum. Dla członków Towarzystwa zaprojektowaliśmy dedykowaną Strefę Przyjaciół.

tpmns

www.make-me-fit.pl

Estetyczny serwis pomagający zrzucić zbędne kilogramy. Trening i dieta rozłożone na dziesięć tygodni, a wszystko pod czujnym okiem profesjonalnego trenera personalnego Łukasza Raróga.

make me fit

www.artmedicalcenter.eu

Strona nowoczesnej Kliniki dra Artura Śliwińskiego. Elegancki wygląd strony oddaje profesjonalizm Art Medical Center. Całość wyposażona w system CMS, pozwalający na wygodne zarządzanie wieloma treściami na stronie.

AMC Dr. Śliwiński

www.tutko.pl

Nowoczesny i wygodny serwis z elementami wystroju wnętrz. Wszystkie sklepy w jednym miejscu, intuicyjne wyszukiwanie z mozliwością zapamiętywania produktów, które wpadły w oko.

tutko

www.myfonica.pl

Sklep internetowy oferujący sprzęt elektroniczny w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonany w oparciu o platformę Open Cart.

AMC Dr. Śliwiński

www.artbud.szczecin.pl

Nowa wersja strony dla dewelopera ze Szczecina, na którą składa się nie tylko nowoczesny i funkcjonalny wygląd, ale również system zarządzania treścią i wyszukiwarka dostępnych ofert mieszkaniowych. Wszystko wsparte systemem CMS.

Artbud Szczecin

www.portal-medica.pl

Funkcjonalny portal dla branży medycznej, skupiający się na ogłoszeniach o pracę. Dla wygody Klientów stworzyliśmy wyjątkowo przejrzysty system zarządzania treścią (CMS), co pozwala na łatwe zarządzanie dużą ilością ogłoszeń naraz.

Portal dla ludzi szukających pracy

www.ecer-kuchnie.pl

Strona firmy zajmującej się aranżacją ekskluzywnych kuchni o niebanalnym wyglądzie. Ciekawe menu nie tylko przyciąga oko, ale jest też niezwykle funkcjonalne. Dodatkowo strona jest niezwykle prosta w obsłudze od strony administratora.

Ecer Polskie Kuchnie

www.larslaj.pl

Place zabaw, elementy do aranżacji przestrzeni miejskiej, sprzęt ćwiczeniowy - to wszystko w ponad 20 wersjach językowych strony dla międzynarodowej firmy Lars Laj, założonej w Danii. Z Lars Laj współpracujemy nieprzerwanie od 2006 r.

Lars Laj

www.studioatre.pl

Studio Atre jest firmą specjalizującą się w projektowaniu wnętrz. Wygląd tej strony był najważniejszym punktem projektu. Strona, mimo upływu czasu, wciąż prezentuje się świetnie, a nasi klienci często o nią pytają.

Studio Atre

www.evitaspa.pl

Nowa odsłona strony www Kliniki Urody Evita SPA, z którą współpracujemy nieprzerwanie od kilku lat. W nowej wersji postawiliśmy na efektowny wygląd oraz większą elastyczność strony, która jak najlepiej ma przedstawić bardzo rozbudowaną ofertę SPA.

Evita Spa

www.krav-maga-system.de

Oryginalna strona dla niemieckiej szkoły sztuk walki z odważnym, agresywnym wyglądem. Wyposażona w system CMS, pozwalający na łatwe informowanie o zajęciach oraz ułatwiający obsługę zamówień na produkty.

Krav Maga System

www.gryfdeveloper.pl

Prezentacja nowego osiedla mieszkaniowego „Brzeziny” dla firmy Gryf Developer, z tematem przewodnim – zielenią. Strona wyposażona w praktyczny system obsługi zapytań od klientów oraz zarządzania aktualną ofertą mieszkań.

Gryf Developer

www.ideainwest.pl

Nowoczesna, przejrzysta strona z systemem CMS dającym Klientowi bardzo szerokie możliwości zarządzania ofertą mieszkań oraz podstronami serwisu.

Idea Inwest

www.butterfly-fitness.com.pl

Butterfly Fitness Club to niezwykle dynamicznie rozwijający się policki klub fitness. Na stronie internetowej zaprezentowaliśmy bardzo bogatą ofertę klubu, którą wsparliśmy atrakcyjnymi animowanymi bannerami.

Butterfly Fitness

www.studioartforma.pl

Nowoczesna, autorska pracownia architektury wnętrz. Stworzony przez nas projekt charakteryzuje się niestandardowym układem oraz oryginalnym sposobem prezentacji portfolio, przez co jeszcze bardziej zaznacza niepowtarzalność studia.

Studio ArtForma

www.421shop.com

Serwis dla duńskiego klienta. 421Shop to portal, który jest międzynarodową, zaawansowaną wyszukiwarką sprawdzonych sklepów internetowych z markowymi produktami, działającą aktualnie w 6 krajach.

421shop
Logo Bianco-Evento
Logo Red-Cargo
Logo PHU IMPEX
Fundacja ProVita
Logo JTB Apartamenty
Logo GetRide
Logo TPMNS
Logo Make Me Fit
Logo Tutko
Logo Art Medical Center
Logo Artbud Szczecin
Klinika Froe
Portal Medica
Kuchnie Ecer
Lars Laj Polska
Studio Atre
Evita Spa
Krav Maga DE
Gryf Developer
Idea Inwest
Butterfly Fitness
Studio ArtForma
421 Shop

  Tworzymy produkty z najwyższej półki.

  Strony internetowe zaprojektowane przez Eppearance to produkty z najwyższej półki. Projektujemy je w oparciu o najnowsze rozwiązania i standardy sieciowe, a nasi designerzy zapewniają ich dostępność, przejrzystość i funkcjonalność na poziomie, o którym Twoi konkurenci mogą tylko pomarzyć. No, chyba że zwrócą się do nas. Jesteśmy świetni w spełnianiu marzeń naszych Klientów.

  Marmurowe posadzki i skórzane fotele zdobiące Twoje biuro nie muszą wcale przekładać się na pozytywny wizerunek Twojej firmy. Dzieje się tak, ponieważ wielu z Twoich klientów i kontrahentów nigdy do tego biura nie zawita. Natomiast na 100% odwiedzą Twoją stronę internetową i profil na Facebooku. Te dwa miejsca dawno przestały być wirtualne – to pełnoprawne placówki Twojej firmy. Wniosek? Potrzebujesz doskonałej strony www!

  Optymalizujemy istniejące strony.

  Optymalizacja Stron
  Zbudowałeś stronę w innej firmie i nie jesteś zadowolony z efektów? Spodziewałeś się więcej?
  W Eppearance, poza projektowaniem stron, także je optymalizujemy, tzn. dokonujemy takich przemyślanych zmian w jej wyglądzie, aby uzyskać pożądany efekt, na przykład przyciągnąć większą liczbę klientów.
  zapytaj o optymalizację swojej strony

  Jak oceniają nas Klienci?

  Strony www - co warto wiedzieć?

  Jaki jest koszt przygotowania strony internetowej?
  Każdego naszego Klienta i jego zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego też wyceny robimy w oparciu o szereg informacji nam dostarczonych. Ceny za projektowanie strony internetowej mogą się różnić w zależności od funkcjonalności, przeznaczenia i typu jej użytkowników. Klient zawsze dostaje pełną wycenę wraz z poszczególnymi kosztami, jakie trzeba będzie ponieść decydując się na dany wariant strony www. Każda strona internetowa zawiera pewne elementy stałe, które można dostosować do wymagań Klienta, a także stworzyć zupełnie nowe, niezbędne do danego projektu. Abyśmy mogli podać Państwu szacunkową wycenę na firmową stronę internetową, prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się na naszej stronie w dziale "kontakt".
  Ile czasu potrzeba na stworzenie strony internetowej?
  Staramy się każde zlecenie traktować priorytetowo, jednak ostateczny czas realizacji zawsze zależny jest od funkcjonalności strony. Przystępując do jej tworzenia, musimy mieć wszelkie niezbędne informacje na temat projektu. Wszystkie strony internetowe naszego autorstwa są dostosowane do indywidualnych wymagań Klienta. Projektowanie stron internetowych składa się z kilku etapów – zaakceptowanie projektu przez Klienta pozwala na dalszą pracę, która jest także uzależniona od jego decyzji. Niezwykle zatem istotny jest kontakt z Klientem i jego uwagi na temat przesyłanych do zatwierdzenia elementów strony www.
  Jakie są etapy powstawania strony internetowej?
  Każda strona to zupełnie inna historia, dlatego dalej wymieniamy etapy, które zazwyczaj towarzyszą projektowaniu strony www. Na początku ważne jest zebranie informacji, dlatego też dokładnie sprawdzamy Twoje oczekiwania. Drugi etap to przygotowanie wstępnego projektu graficznego, czyli pierwowzoru strony. Na tym etapie prezentujemy makietę strony w celu poznania opinii i naniesienia poprawek. Trzeci etap to ułożenie poszczególnych elementów i zakodowanie ich w taki sposób, aby strona była funkcjonalna. Następnie, gdy strona wygląda tak, jak zakładaliśmy, testujemy ją i sprawdzamy, czy wyświetla się i działa prawidłowo, a także udoskonalamy. Czwarty etap to dodanie systemu CMS oraz skryptów, które pozwalają na samodzielne administrowanie gotową stroną. Ostatni etap to złożenie kompletnej strony www oraz umieszczenie jej pod właściwym adresem w internecie. To jednak nie koniec naszych działań – oferujemy szereg usług dodatkowych, które pozwalają na lepszą widoczność strony dzięki: mailingowi, hostingowi, optymalizacji i pozycjonowaniu, licznym kampaniom reklamowym oraz opieką nad serwisem.
  Jakie są dodatkowe opłaty związane z prowadzeniem strony internetowej?
  Koszt za projektowanie stron internetowych, jaki Państwu podajemy jest jednorazowy. Jednak funkcjonowanie strony to nie tylko jej aktualizowanie i obsługiwanie, ale także utrzymanie, na które składa się: domena (adres strony www) oraz hosting (miejsce udostępnienia i przechowywania tej strony na serwerze). Zatem za stronę płacimy raz, ale nie możemy zapomnieć, że na jej funkcjonowanie składa się jeszcze kilka elementów dodatkowych.

  Zapytaj o stronę www. 10 sekund i gotowe.

  podaj imię i nazwisko
  podaj adres e-mail
  *pole nieobowiązkowe
  gotowe!
  chcesz dodać treść do swojego formularza?