Aplikacje internetowe

Marketing internetowy


jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Google

Usługi programistyczne

Posiadamy zgrany zespół doświadczonych programistów, który tworzy autorskie systemy IT, rozwija już działające systemy oraz przeprowadza integrację między systemami. Uczestniczymy w licznych projektach deweloperskich w Polsce i zagranicą


Jak działamy?

analiza i wycena

specyfikacja

programowanie

testy

odbiór

usługi programistyczne

Zapytaj o usługi programistyczne. To tylko chwila!

podaj imię i nazwisko
podaj adres e-mail
*pole nieobowiązkowe
załącz specyfikację

*pole nieobowiązkowe


gotowe!

Szukasz integracji z syst. COMARCH lub innymi?

Integracja z Systemami integracja z systemami comarch

systemy comarch Integracja z systemami firmy Comarch (Optima, CDN XL) stwarza ogromne możliwości przy prowadzeniu sklepu internetowego. Wielokrotna realizacja dużych serwisów w połączeniu z powyższymi systemami pozwala nam na profesjonalne wdrożenia i doradztwo. Bez konieczności kompromisów.
zapytaj o integrację z systemem Comarch
Integracja z innymi systemami albo dodatki?

integracja z systemami Zajmiemy się nie tylko integracją z popularnym systemem Comarch Optima, ale także wieloma innymi, jak na przykład system wymiany ofert Asari. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że sklep musi być dopasowany do branży, jak i do osobistych preferencji właściciela. Zapewnimy to.
zapytaj o inne integracje lub dodatki

Potrzebujesz systemu CRM lub innej aplikacji?

Projektujemy dedykowane systemy CRM

systemy crm System CRM służy do zarządzania relacjami z Klientem. Każda firma ma charakterystyczne relacje, systemy prowizyjne, usługi i towary. Dedykowany system CRM obsługuje wszystkie niezbędne czynności, bez niepotrzebnych opcji lub ograniczeń, dając przy tym możliwość rozwijania go o nowe funkcje w przyszłości.
zapytaj o dedykowany system CRM
Dedykowane systemy na zamówienie

systemy na zamówienie Wiele firm szuka nietypowych rozwiązań, które będą wspomagały ich działania. Często korzystają z gotowych rozwiązań, które tylko częściowo rozwiązują problem. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zaprojektowanie i wykonanie systemu lub aplikacji dedykowanej, która będzie narzędziem kompletnym, rzeczywiście usprawniającym działanie firmy.
zapytaj o dedykowany system na zamówienie

Zapytaj o usługi programistyczne. To tylko chwila!

podaj imię i nazwisko
podaj adres e-mail
*pole nieobowiązkowe
gotowe!
chcesz dodać treść do swojego formularza?