Aplikacje internetowe

Marketing internetowy


jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Google

Sklepy internetowe

Gwarantujemy prostą obsługę dla właściciela sklepu oraz przyjazny i intuicyjny interfejs dla jego klientów.

Sklepy realizujemy w technologiach: sklepy w technologii opencart

Sklepy oparte na platformie Open Cart to profesjonalne narzędzia do sprzedaży, zawierające wszystko to, co potrzebne do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży online.

sklepy w technologii magento

Magento to sklepy dla bardzo wymagających klientów, prowadzących szeroko zakrojoną sprzedaż i oczekujących wielu dodatkowych narzędzi sprzedażowych.

sklepy internetowe

Zrób pierwszy krok do własnego sklepu w sieci.

Sklep w internecie to nie tylko wygoda dla jego klientów, ale przede wszystkim dla właściciela. Najważniejsze zalety to:

  • łatwe i wygodne realizowanie zamówień od momentu dodania towaru do sklepu, aż po jego wysyłkę;
  • intuicyjna obsługa sklepu z poziomu panelu;
  • gotowość do działania od razu po wprowadzeniu produktów!

Pomyśl, że sprzedaż przez internet nigdy nie była tak prosta, szybka i łatwa. My zajmujemy się wszystkimi technicznymi aspektami, a Ty od razu zaczynasz sprzedawać i zarabiać.

sprzedaż przez internet nigdy nie była taka prosta

Masz już sklep internetowy? Chętnie zajmiemy się obsługą!

Obsługujemy sklepy oparte na platformie Open Cart oraz Magento. Posiadamy doświadczony zespół, który bardzo chętnie zajmie się pracami nad rozwojem Państwa sklepu.
zapytaj o obsługę sklepu
Open Cart admin

Potrzebujesz dodatków, integracji z systemami?

Integracja z Systemami integracja z systemami comarch

systemy comarch Integracja z systemami firmy Comarch (Optima, CDN XL) stwarza ogromne możliwości przy prowadzeniu sklepu internetowego. Wielokrotna realizacja dużych serwisów w połączeniu z powyższymi systemami pozwala nam na profesjonalne wdrożenia i doradztwo. Bez konieczności kompromisów.
zapytaj o integrację z systemem Comarch
Integracja z innymi systemami albo dodatki?

integracja z systemami Zajmiemy się nie tylko integracją z popularnym systemem Comarch Optima, ale także wieloma innymi, jak na przykład system wymiany ofert Asari. Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że sklep musi być dopasowany do branży, jak i do osobistych preferencji właściciela. Zapewnimy to.
zapytaj o inne integracje lub dodatki

Jak oceniają nas Klienci?

Sklepy internetowe - co warto wiedzieć?

Jaki jest koszt przygotowania sklepu internetowego?
Koszt zrobienia sklepu internetowego różni się w zależności od wybranej platformy, wyglądu oraz dodatków. Niemniej zawsze oddajemy do dyspozycji w pełni funkcjonalny sklep internetowy, który jest gotowy do użycia. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli podać dokładne koszty stworzenia Twojego wymarzonego sklepu internetowego.
Ile czasu potrzeba na stworzenie sklepu internetowego?
Wszystko zależy od wybranego wyglądu, typu sklepu oraz dodatków. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony u nas sklep był gotowy najszybciej jak to tylko możliwe, zarazem jednak zależy nam na jego wysokiej jakości oraz bezawaryjności, dlatego też każdy sklep jest przez nas testowany pod kątem ewentualnych problemów, te zaś są od razu usuwane.
Jakie są etapy powstawania sklepu internetowego?
Tworzenie sklepu internetowego nie różni się zbyt mocno od procesu tworzenia strony internetowej. Na początku jest pomysł, na jego podstawie tworzymy koncept, który następnie trafia do akceptacji. Po wprowadzeniu ewentualnych poprawek nasi programiści tworzą w pełni sprawny sklep internetowy.
Jakie są dodatkowe opłaty związane z prowadzeniem sklepu internetowego?
Dobrym pomysłem jest pozycjonowanie sklepu internetowego oraz dodanie go do porównywarek cen. Do tego dochodzą jeszcze opłaty za hosting oraz opiekę techniczną nad sklepem internetowym.

Zapytaj o sklep internetowy. 10 sekund i gotowe.

podaj imię i nazwisko
podaj adres e-mail
*pole nieobowiązkowe
gotowe!
chcesz dodać treść do swojego formularza?