Regulamin konkursu

  1. W konkursie może brać udział każda osoba pełnoletnia lub osoba, która ukończyła 16 rok życia za zgodą prawnego opiekuna.

  2. Organizatorem konkursu jest firma Eppearance Agencja Interaktywna. Pracownicy firmy nie mogą brać udziału w konkursie.

  3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie FanPage’a Eppearance na stronie Facebook i udostępnienie informacji o konkursie na swej tablicy w tymże serwisie. Następnie należy ze strony Eppearance wybrać projekt, który najbardziej się nam podoba i umieścić jego nazwę na FanPage’u Eppearance.

  4. Każdy Uczestnik, który spełni te wymagania, weźmie udział w losowaniu nagrody rzeczowej, którą jest Logitech Anywhere Mouse MX.

  5. Konkurs trwa od 5 grudnia 2012 do 18 grudnia 2012. 20 grudnia o godzinie 13:30 odbędzie się oficjalne losowanie, transmitowane za pomocą LiveStream. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia losowania, zostanie podany kolejny termin.

  6. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie adresu, na który nagroda ma być wysłana. Jest też możliwość odbioru osobistego.

  7. Uczestnik przystępując do konkursu zgadza się na opublikowanie informacji o wygranej na FanPage’u Eppearance. Ma to na celu poinformowanie go o wygranej.

  8. Dane podane przez Uczestnika nie będą udostępnione innym firmom.

Konkurs zakończył się. Zwyciężczyni gratulujemy.

Rafał Chodzicki

Specjalista SEO i Social Media

Ostatnie wpisy Rafał Chodzicki (zobacz wszystkie)

 

Skomentuj

Na blogu jest moderacja komentarzy. Nie ma potrzeby kilkukrotnego komentowania.