Certyfikat Google AdWords

Dzisiaj wpis nietypowy, bo Rafał przechodzi kryzys twórczy i ktoś musi go zastąpić. W wyniku podejrzanego zbiegu okoliczności obowiązek ten spadł na mnie, więc pozwólcie że się przedstawię. Mam na imię Jacek, i od kwietnia opiekuję się kampaniami AdWords przeprowadzanymi w naszej firmie.

Zadanie tworzenia notki na bloga, wydawałoby się z pozoru proste, staje się wyzwaniem, gdy wydarzenie, które chcę opisać dotyczy mnie bezpośrednio. Tu pojawia się problem, bo w swoim debiucie, nie chcę, zrazić do siebie Czytelników, nieskromnie pisząc o swoich sukcesach. Aby tego uniknąć, postaram się wczuć w rolę osoby trzeciej, która obiektywnie zrelacjonuje wydarzenia, które miały ostatnio miejsce.

„Z nieukrywaną dumą i satysfakcją pragniemy ogłosić, iż na początku lipca jeden z naszych pracowników podszedł do zaawansowanego egzaminu Google AdWords z reklam w sieci wyszukiwania, kończąc go z wynikiem pozytywnym. Ze względu na swoja skromność, pragnie on pozostać anonimowy, my jednak musimy nadmienić, że uzyskał tym samym certyfikat GAP (Google AdWords Professional), a także status kwalifikowanego specjalisty Google AdWords. Jest to kolejny dowód na to, że firma dotrzymuje kroku licznym zmianom wprowadzanym przez Google i na bieżąco poszerza kwalifikacje swoich pracowników. Mamy nadzieję, że największymi beneficjentami tego rozwoju, będą nasi klienci, oraz że indywidualne sukcesy odnoszone przez naszych pracowników, motywować ich będą do dalszej wytężonej pracy na rzecz agencji i jej kontrahentów.”

Jacek Kłodawski

Ostatnie wpisy Jacek Kłodawski (zobacz wszystkie)


Skomentuj

Na blogu jest moderacja komentarzy. Nie ma potrzeby kilkukrotnego komentowania.